• loggo

   

Årets Företagare Köping/Arboga

 

Företagarna Västra Mälardalen har utsett till Årets Företagare i Köping/Arboga 2023. Det är Köpings-borna Denis Radovanovic och Hanna Ejderlöf Radovanonvic som driver Städteamet Mälardalen AB. Motiveringen lyder:

Med framåtanda i sitt företag och fin utveckling trots de tuffa år som varit så har Denis och Hanna växt med sitt Städteamet Mälardalen.  Städteamet hittar nya verktyg och infallsvinklar att jobba med och har alltid ett trevligt bemötande och lyhördhet till sina kunder.  Genom hårt arbete, nöjda kunder och bra nätverkande har Denis och Hanna nått framgång med sitt företag. 

Företagarna Västra Mälardalen utser med stolthet  Städteamet Mälardalen med Denis och Hanna till  Årets Företagare 2023.

Pressmeddelande Företagarna Västra Mälardalen.

 


 
Snart byggstart för nya båthus vid Mariakajen Snart byggstart för nya båthus vid Mariakajen
Återuppbyggnaden av de 16 båthus som totalförstördes i branden vid Mariakajen i Köping i november ...
Landsbygden i fokus på Midgård Landsbygden i fokus på Midgård
Elva bilder från fototävling har valts ut och ställs ut på köpcentrat Midgård.
Ny KAK-gemensam brandstation planeras Ny KAK-gemensam brandstation planeras
Ny räddningsplan antagen – Ny KAK-gemensam brandstation planeras.
Alice i Underlandet  i Köping Alice i Underlandet i Köping
Hagateatern spelar den klassiska "Alice i Underlandet".
Sommarlov med aktiviteter i hela Köping Sommarlov med aktiviteter i hela Köping
Kommunen erbjuder parklekar, summercamp och sagostunder.
Försvarsmakten vill köpa mark i Arboga Försvarsmakten vill köpa mark i Arboga
Försvaret visar intresse för att köpa fastigheten Harren 3 i Arboga, där Försvarsmaktens centralla...

Västmanlands Television
Glasgatan 21, 731 30 Köping
Telefon vxl: 0221- 345 40
E-post: redaktionen@vastmanland.tv
UNC Television AB (556437-2018)  äger och driver Västmanlands Television.

© Västmanlands Television
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation